רשומות

מציג פוסטים מתאריך ספטמבר, 2016

חג שמח ושנה טובה מבית הדפוס קופיסטודיו

תמונה
קופיסטודיו מאחלת לכל לקוחותיה וכמובן לכל תושבי מודיעין והסביבה, חג שמח, ושנה טובה ומתוקה.
שנה שופעת במטרות, משאלות, שינויים לטובה, אהבה, אושר, בריאות, פרנסה, והגשמת חלומות כמובן.

בית הדפוס האטרקטיבי ביותר בעיר רוצה לבשר לכם על סיום האתר החדש לכבוד השנה החדשה.
לאחר שבועיים בהם האתר שונה ושופץ מיום ליום, כעת האתר פועל באופן מלא, וכמובן יותר טוב מתמיד, מספק לכם את כל המידה שתצטרכו מכל מכון העתקות ובית דפוס במודיעין. כעת האתר מציג לכם את מיקום העסק בצורה ממשית באמצעות טכנולוגית Google maps, מספק לכם את הפרטים המרכזיים - מספרי פלא' רלוונטיים, שעות פעילויות בכל ימות השבוע וכו'.

אתר חדש לכבוד שנה חדשה, ומה אתכם?
קופיסטודיו מציעה לכם חבילת פיתוח אתר מלא, ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר.
רוצים לשמוע פרטים נוספים?

צלצלו, 054-2900345
שובל.

הדפסת חותמות במודיעין

תמונה
ושוב אתכם הבלוג הרשמי של בתי דפוס במודיעין בשיתוף מכון העתקות ובית דפוס - קופיסטודיו. בפוסט הבא נמליץ לכם על החותמות המומלצות על ידינו, חותמות פלאש שיאפשרו לכם להכניס טקסט, לוגו ואו איור? אכן זה אפשרי. ניתן בהמון בתי דפוס במודיעין להזמין חותמות - אך האם תקבלו את התוצאה הרצויה? עסקים המשתמשים בחותמת שלהם על בסיס קבוע מפספסים המון חשיפה כאשר הטקסט המוזן בחותמת סטנדרטי - כאשר במקביל אפשר למקם לוגו, ואת הטקסט הנדרש בחותמת פלאש המודפסת בצורה הברורה ביותר.
למה חותמת פלאש? חותמת הפלאש החדשנית מאפשרת לכל אדם ליצור את החותמת הדינמית ביותר, בניגוד לחותמות הבסיסיות המאפשרות לבחור תווים מתוך תבנית בסיסית של אותיות ומספרים בלבד.
למה את החותמות של היצרן Colop? Colop הינה יצרנית החותמות הגדולה ביותר בעולם, קופיסטודיו מספקת רק את חותמות הפלאש של Colop, אשר מבטיחה חותמות אמינות ומחזיקות לאורך שנים, מהודרות, קשיחות, נראות מעולה ומספקות כל משרד, עסק, ועצמאי בצורה הטובה ביותר.
המידע על חותמות הפלאש נאסף מאתרים רבים של בתי דפוס במודיעין, בארץ ואפילו בעולם.

בתי דפוס במודיעין מסבירים על למינציה

למינציה, מה היתרונות? רבים שואלים, מדוע למינציה נחוצה באופן משמעותי כפי שנאמר על ידי בתי דפוס במודיעין ומכוני העתקות במודיעין. צוות הבלוג החליט לענות, ולהסביר על כל היתרונות הנמצאים בלמינציה. בתי דפוס במודיעין כעת יציג לכם פירוט על כל הסבר.
שימור החומר על ידי פלסטיק יש לכם מסמכים חשובים על נייר? הלמינציה מונעת קימוט מיותר של הנייר, גורמת לו לעמוד בפני מים, ומאפשרת לכם להיות בטוחים שהדף לא ייהרס לכם.
כריכה, מראה ויזואלי טוב יותר הלמינציה גורמת לדף להיראות מבריק ומהודר יותר. מאפשרת לו להיות עמוד כריכה כאשר גורמת לו להיות בולט וקשיח יחסית בניגוד לשאר הדפים בחוברות.
היכן ניתן לעשות את זה, ועל איזה דפים? מכוני העתקות ובתי דפוס במודיעין מספקים בדרך כלל את האופציה של למינציה. עם זאת רבים מאפשרים עד גודל A3, מכון העתקות במודיעין בשם קופיסטודיו מספק שירותי למינציה מדפים קטנים, ועד פוסטרים גדולים ובמחירים אטרקטיביים.

בית דפוס במודיעין באתר חדש

תמונה
קופיסטודיו הוקם בתחילת שנת 2016, בכדי לספק מגוון רחב של שירותים, כיום משמש כבית דפוס במודיעין ומכון העתקות במודיעין, בנוסף לכך מציע שירותי גרפיקה, פיתוח אתרים וקידום אתרים בגוגל. בית העסק עוסק המון במגזר העסקי. עד היום קופיסטודיו יצרה מיתוג עסקי לעשרות עסקים במודיעין והסביבה.

לקראת שנת 2016 קופיסטודיו עובר שיפוצים רציניים וכעת לאחר כמעט שנה בית הדפוס החדש ביותר במודיעין בעיר עובר שיפוץ נרחב, עד שנת 2017 יאפשר הזמנה אונליין דרך האינטרנט מהפלא' ומהמחשב ובנוסף אופציה לעקוב אחרי ההזמנה (אופציה שלעולם לא הייתה בעולם בתי הדפוס).

צפו עכשיו באתר עכשיו של קופיסטודיו בלחיצה כאן.
נערכו שינויים דרסטיים באתר לטובת הלקוחות, המספק את חווית הגלישה המהירה והנוחה ביותר, בנוסף לכך האתר הכין עצמו להזמנה אונליין בקליק.

בית דפוס במודיעין שמקדם עסקים?

תמונה
קופיסטודיו הוא בית דפוס במודיעין ומכון העתקות, ומתוך בתי דפוס במודיעין הוא היחיד שמתעסק מעבר לגרפיקה, הדפסה, העתקות וצילומים, הוא בית הדפוס היחיד במודיעין שמתעסק מעבר לכך גם בקידום עסקים.
הושקו שירותים חדשים בקופיסטודיו קידום האתר בגוגל? רוצים שאתר העסק שלכם יגיע למקומות הראשונים בגוגל? קופיסטודיו מאפשרת לעסקים שעובדים איתה להתקדם במנועי החיפוש היישר למקומות הראשונים, בתשלום חודשי. הרוויחו יותר לקוחות באמצעות האינטרנט. בנוסף מפתחת אתרי תוכן ואתרי תדמית לעסקים שעדיין אין להם אתר,

דף פייסבוק, יש?
קופיסטודיו בשיתוף בלוג בתי דפוס במודיעין מאפשר לכם לקבל ניהול שוטף על ידי צוות המדיה שלנו, עיצוב מלא לדף הפייסבוק ופרסומות על ידי הצוות, כמו כן - בעלויות חודשיות.

הגיעו עכשיו לקופיסטודיו ותקבלו חבילות פרסום בתשלום חודשי ללא התחייבות ועם תוצאות בטוחות. בית דפוס במודיעין שאתכם גם ברשת האינטרנט.

יומן חינם מבתי דפוס במודיעין

תמונה
שנה חדשה כבר בפתח, ויומנים חדשים התחילו לרוץ - אנשים רבים קונים בזמן שבתי דפוס במודיעין מחלקים לכם יומנים איכותיים בחינם. קופיסטודיו הוא מכון העתקות במודיעין ובית דפוס המציע את כל שירותי ההדפסה, הצילום, הסריקה והכריכה. החל מפוסטרים, קאפה, קנבס ועד לכרטיסי ביקור, פליירים, ברושורים וכו'. בין היתר קופיסטודיו מציעה שירותי סריקה, צילום והדפסה של גרמושקות ותכניות בנייה ופיתוח, חשמל וכו'.

רוצים יומן בחינם מבית דפוס במודיעין?
הגיעו לקופיסטודיו והוכיחו שנתתם לייק לדף הפייסבוק העסקי (בלחיצה כאן) ותקבלו יומן שנתי מקצועי ומהודר בחינם מבית קופיסטודיו בשיתוף בלוג בתי דפוס במודיעין.

קנבס מול קאפה, יתרונות וחסרונות

קאפה וקנבס הם שני חומרים מהפופולריים ביותר להצגה של עבודות דפוס. אנשים רבים המעוניינים לגרום לעבודות הדפוס שלהם להיראות טוב מגיעים אלינו - בתי דפוס במודיעין, על מנת להתייעץ - על איזה חומר להציג את העבודה? קופיסטודיו - מכון העתקות במודיעין נכנס לתמונה בכדי לענות על השאלה.

חשבתם שהתשובה תהיה ברורה? תחשבו שנית, לכל חומר יתרונות וחסרונות משמעותיים.
לקאפה יש מספר יתרונות וחסרונות וכמו כן לקנבס. בתי דפוס במודיעין יתנו פירוט מלא על החסרונות והיתרונות כעת בפועל. ואיזה חומר עדיף למי.

הקדמה על שני החומרים
קאפה - משטח שבנוי משני קרוטונים ובניהם נמצא חומר ספוגי, עליו מדביקים את העבודה.
קנבס - בד עבה וערוג מסיבים צפופים, מדפיסים עליו ומותחים ומהדקים אותו על מסגרת מעץ.

מחיר - מי יקר ומי זול?
קאפה הינה חומר כימי פלסטי תעשייתי ומוכר כזול יותר, באופן דיי משמעותי מהקנבס.קנבס הינו בד עליו כמו הדיו הנשפכת היא מאוד גבוהה על מנת לצבוע את כל רקמות הבד, המעלה את מחיר העבודה באופן משמעותי, בנוסף לכך העבודה מתוחה על מסגרת עץ בדרך כלל, חומר המוכר כיקר יותר מחומרים תעשייתיים.אורך החיים של העבודה, מי יותר ומי פחות?
מכיו…